Firma Adı : Dedikodu Cafe Bistro
Adres : Kalkan Mah, Yayla Cd. No:56, 07960 Kaş/Antalya
Mahalle : Kalkan Mah
İlçe : Kaş
İl : Antalya
Kategori : Kafe
Web :

Dedikodu Cafe Bistro firması, Antalya / Kaş ilçesinde ki Kalkan Mah mahallesindedir. Antalya 'da Kafe arayanlar için Dedikodu Cafe Bistro adresi: Kalkan Mah, Yayla Cd. No:56, 07960 Kaş/Antalya

Her saat taze çay, güler yüz, 20 den fazla çeşitli serpme kahvaltı, hamburger, tost ve fast food seçenekleri, nargile çeşitleri ile birlikte birbirinden güzel tatlılarımız ile hizmet veriyoruz.

Dedikodu Cafe Bistro, Kaş içinde bulunan Kafe dir. Antalya Kaş şehrinde Kafe arayanlar için Dedikodu Cafe Bistro iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Dedikodu Cafe Bistro iletişim bilgisi ve mesai saatleri gibi tüm güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kaş Kafe telefon numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları ve web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaş en yakın Kafe için Dedikodu Cafe Bistro ile Kaş şehrinde Kafe bulabilirsiniz. Antalya Kaş Kafe nerede? Antalya Kaş Kafe nasıl giderim? Antalya Kaş Kafe yol tarifi ve Kaş Kafe iletişim bilgisi gibi tüm aradığınız bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kaş Kafe arayanlar için Dedikodu Cafe Bistro mesai saatine sitemizden ulaşarak mesai saati içinde Dedikodu Cafe Bistro ya ulaşabileceğiniz Kaş Kafe telefon numarası ve Kaş Kafe gitmek için de en yakın yol tarifini sitemizden bulabilirsiniz. Dedikodu Cafe Bistro hakkında tüm bilgilere en doğru ve güncel bir şekilde ulaşabilmeniz için ücretsiz olarak firma rehberi hizmeti sunmaktayız. Kaş Kafe için Dedikodu Cafe Bistro ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Dedikodu Cafe Bistro ve benzer diğer Kafe için en popüler sonuçları sunuyoruz. Antalya için en güncel firma rehberi olan sitemizde Kaş için en iyi firma sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Kaş Kafe için iletişim bilgisi, telefon numarası, Kafe hakkında ki tüm bilgilere ve çok daha da fazlasına ulaşmanız için Antalya Kaş şehrinde ki tüm Kafe yerlerini tarıyor size en yakın Kaş Kafe sunuyoruz. Dedikodu Cafe Bistro adresi, Dedikodu Cafe Bistro telefon numarası, Dedikodu Cafe Bistro web sitesi, Dedikodu Cafe Bistro mesai saatleri ve Dedikodu Cafe Bistro hakkında ki yazı ve fotoğraflar gibi ve varsa da Dedikodu Cafe Bistro sosyal medya adreslerine ve çok daha da fazlasına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Antalya Kaş şehrinde Kafe arayanlar için Dedikodu Cafe Bistro telefon numarası , Kaş Kafe için Dedikodu Cafe Bistro adresi Kalkan Mah, Yayla Cd. No:56, 07960 Kaş/Antalya dir.


Benzer Firmalar

Kaş / Antalya Patara beach Cafe
Firma Detayı
Kafe

Patara beach Cafe

Gelemiş, Unnamed Road, 07976 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Papatya Cafe
Firma Detayı
Kafe

Papatya Cafe

Kalkan, Kalamar Yolu Asfiya Hotel Karsisi No 51, Kaş/Antalya

Kaş / Antalya NEPTÜN Cafe&Bistro
Firma Detayı
Kafe

NEPTÜN Cafe&Bistro

Andifli, 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya qubba cafe
Firma Detayı
Kafe

qubba cafe

Andifli, Ortaokul Sk., 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Ulaş Cafe
Firma Detayı
Kafe

Ulaş Cafe

Gömbe, 07780 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Leon Cafe
Firma Detayı
Kafe

Leon Cafe

Kalkan, Mustafa Kocakaya Cd., 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Kaş Türk Kahvecisi
Firma Detayı
Kafe

Kaş Türk Kahvecisi

Andifli, No:8A, Öztürk Sk., 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Waffle
Firma Detayı
Kafe

Waffle

Andifli, 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Fener Cafe
Firma Detayı
Kafe

Fener Cafe

No:20, İskele Sk., 07960 Kaş/Antalya