Firma Adı : Dedikodu Cafe bistro
Adres : Kalkan, Yayla Cd. No:58, 07580 Kaş/Antalya
Mahalle : Kalkan
İlçe : Kaş
İl : Antalya
Kategori : Restoran
Web :

Dedikodu Cafe bistro firması, Antalya / Kaş ilçesinde ki Kalkan mahallesindedir. Antalya 'da Restoran arayanlar için Dedikodu Cafe bistro adresi: Kalkan, Yayla Cd. No:58, 07580 Kaş/Antalya

Dedikodu Cafe bistro, Kaş içinde bulunan Restoran dir. Antalya Kaş şehrinde Restoran arayanlar için Dedikodu Cafe bistro iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Dedikodu Cafe bistro iletişim bilgisi ve mesai saatleri gibi tüm güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kaş Restoran telefon numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları ve web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaş en yakın Restoran için Dedikodu Cafe bistro ile Kaş şehrinde Restoran bulabilirsiniz. Antalya Kaş Restoran nerede? Antalya Kaş Restoran nasıl giderim? Antalya Kaş Restoran yol tarifi ve Kaş Restoran iletişim bilgisi gibi tüm aradığınız bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kaş Restoran arayanlar için Dedikodu Cafe bistro mesai saatine sitemizden ulaşarak mesai saati içinde Dedikodu Cafe bistro ya ulaşabileceğiniz Kaş Restoran telefon numarası ve Kaş Restoran gitmek için de en yakın yol tarifini sitemizden bulabilirsiniz. Dedikodu Cafe bistro hakkında tüm bilgilere en doğru ve güncel bir şekilde ulaşabilmeniz için ücretsiz olarak firma rehberi hizmeti sunmaktayız. Kaş Restoran için Dedikodu Cafe bistro ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Dedikodu Cafe bistro ve benzer diğer Restoran için en popüler sonuçları sunuyoruz. Antalya için en güncel firma rehberi olan sitemizde Kaş için en iyi firma sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Kaş Restoran için iletişim bilgisi, telefon numarası, Restoran hakkında ki tüm bilgilere ve çok daha da fazlasına ulaşmanız için Antalya Kaş şehrinde ki tüm Restoran yerlerini tarıyor size en yakın Kaş Restoran sunuyoruz. Dedikodu Cafe bistro adresi, Dedikodu Cafe bistro telefon numarası, Dedikodu Cafe bistro web sitesi, Dedikodu Cafe bistro mesai saatleri ve Dedikodu Cafe bistro hakkında ki yazı ve fotoğraflar gibi ve varsa da Dedikodu Cafe bistro sosyal medya adreslerine ve çok daha da fazlasına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Antalya Kaş şehrinde Restoran arayanlar için Dedikodu Cafe bistro telefon numarası , Kaş Restoran için Dedikodu Cafe bistro adresi Kalkan, Yayla Cd. No:58, 07580 Kaş/Antalya dir.


Benzer Firmalar

Kaş / Antalya Alp's Wine House
Firma Detayı
Restoran

Alp's Wine House

Andifli, Uğur Mumcu Cd., 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Meydan Cafe Restaurant
Firma Detayı
Restoran

Meydan Cafe Restaurant

Andifli, 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Kleo Cafe & Restoran
Firma Detayı
Restoran

Kleo Cafe & Restoran

Kalkan, İskele Sk., 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Seçkin Restoran
Firma Detayı
Restoran

Seçkin Restoran

Andifli, Atatürk Blv. No:2, 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Sardunya Restaurant
Firma Detayı
Restoran

Sardunya Restaurant

Andifli, Hastane Cd. No:20, 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Mercan Restoran
Firma Detayı
Restoran

Mercan Restoran

Andifli, 07580 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Eucalyptus Pension
Firma Detayı
Restoran

Eucalyptus Pension

Gelemiş Mahallesi Kaş Antalya No:A/64, 07975 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Hatay ocakbaşı
Firma Detayı
Restoran

Hatay ocakbaşı

Ova, Belediye Cd., 07974 Kaş/Antalya

Kaş / Antalya Zula Meyhane
Firma Detayı
Restoran

Zula Meyhane

Andifli, İbrahim Serin Caddesi, Terzi Sk. No:10, 07580 Kaş/Antalya