Firma Adı : Fadenim Ev Yemekleri
Adres : 26218. Sk. 1 07112, Orman Yolu Üzeri Asimedo otel yanı, 07000 Aksu/Antalya
Mahalle : Güzelyurt
İlçe : AKSU
İl : ANTALYA
Kategori : Restoran
Web : https://www.

Fadenim Ev Yemekleri firması, ANTALYA / AKSU ilçesinde ki Güzelyurt mahallesindedir. ANTALYA 'da Restoran arayanlar için Fadenim Ev Yemekleri adresi: 26218. Sk. 1 07112, Orman Yolu Üzeri Asimedo otel yanı, 07000 Aksu/Antalya

Günlük taze ve lezzetli ev yemeklerimiz ile bütün müşterilerimizi dükkanımıza bekliyoruz. Paket servisi bulunmaktadır.

Fadenim Ev Yemekleri, AKSU içinde bulunan Restoran dir. ANTALYA AKSU şehrinde Restoran arayanlar için Fadenim Ev Yemekleri iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Fadenim Ev Yemekleri iletişim bilgisi ve mesai saatleri gibi tüm güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. AKSU Restoran telefon numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları ve web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

AKSU en yakın Restoran için Fadenim Ev Yemekleri ile AKSU şehrinde Restoran bulabilirsiniz. ANTALYA AKSU Restoran nerede? ANTALYA AKSU Restoran nasıl giderim? ANTALYA AKSU Restoran yol tarifi ve AKSU Restoran iletişim bilgisi gibi tüm aradığınız bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. AKSU Restoran arayanlar için Fadenim Ev Yemekleri mesai saatine sitemizden ulaşarak mesai saati içinde Fadenim Ev Yemekleri ya ulaşabileceğiniz AKSU Restoran telefon numarası ve AKSU Restoran gitmek için de en yakın yol tarifini sitemizden bulabilirsiniz. Fadenim Ev Yemekleri hakkında tüm bilgilere en doğru ve güncel bir şekilde ulaşabilmeniz için ücretsiz olarak firma rehberi hizmeti sunmaktayız. AKSU Restoran için Fadenim Ev Yemekleri ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Fadenim Ev Yemekleri ve benzer diğer Restoran için en popüler sonuçları sunuyoruz. ANTALYA için en güncel firma rehberi olan sitemizde AKSU için en iyi firma sonuçlarına ulaşabilirsiniz. AKSU Restoran için iletişim bilgisi, telefon numarası, Restoran hakkında ki tüm bilgilere ve çok daha da fazlasına ulaşmanız için ANTALYA AKSU şehrinde ki tüm Restoran yerlerini tarıyor size en yakın AKSU Restoran sunuyoruz. Fadenim Ev Yemekleri adresi, Fadenim Ev Yemekleri telefon numarası, Fadenim Ev Yemekleri web sitesi, Fadenim Ev Yemekleri mesai saatleri ve Fadenim Ev Yemekleri hakkında ki yazı ve fotoğraflar gibi ve varsa da Fadenim Ev Yemekleri sosyal medya adreslerine ve çok daha da fazlasına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

ANTALYA AKSU şehrinde Restoran arayanlar için Fadenim Ev Yemekleri telefon numarası , AKSU Restoran için Fadenim Ev Yemekleri adresi 26218. Sk. 1 07112, Orman Yolu Üzeri Asimedo otel yanı, 07000 Aksu/Antalya dir.


Benzer Firmalar

Aksu / Antalya Ristorante La Gondola
Firma Detayı
Restoran

Ristorante La Gondola

Özlü, 07112 Aksu/Antalya

Aksu / Antalya Özgür Piliç Market
Firma Detayı
Restoran

Özgür Piliç Market

Pınarlı, Atatürk Blv. No:97, 07110 Aksu/Antalya

Aksu / Antalya Köprülü Restoran
Firma Detayı
Restoran

Köprülü Restoran

Kayadibi, 07112 Aksu/Antalya

Aksu / Antalya Beyoğlu Çorbacısı
Firma Detayı
Restoran

Beyoğlu Çorbacısı

Pınarlı, 07112 Aksu/Antalya

Aksu / Antalya Cafe 69
Firma Detayı
Restoran

Cafe 69

Kemerağzı, 07112 Aksu/Antalya

Aksu / Antalya Mine Park Kahvaltı & Mangal
Firma Detayı
Restoran

Mine Park Kahvaltı & Mangal

Altıntaş, 07112 Aksu/Antalya

Aksu / Antalya Tak Lokanta Sulu Yemek Çeşitleri
Firma Detayı
Restoran

Tak Lokanta Sulu Yemek Çeşitleri

Çalkaya, 101. Sk. No:1, 07112 Aksu/Antalya