Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk

GÜZELOLUK MAH 1830 SOKAK FLORYA SIT 200B ANTALYA

Firma Adı : Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk
Adres : GÜZELOLUK MAH 1830 SOKAK FLORYA SIT 200B ANTALYA
Mahalle : GÜZELOLUK
İlçe : MURATPAŞA
İl : ANTALYA
Kategori : Tavuk Kanat Restoranı
Web : https://www.

Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk firması, ANTALYA / MURATPAŞA ilçesinde ki GÜZELOLUK mahallesindedir. ANTALYA 'da Tavuk Kanat Restoranı arayanlar için Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk adresi: GÜZELOLUK MAH 1830 SOKAK FLORYA SIT 200B ANTALYA

HENDL GRILL KIZARMIŞ TAVUK Antalya nın En Lezzetli Tavuğu HENDL GRILL, Antalya nın en lezzetli kızarmış tavuk restoranıdır. 2023 yılında kurulan restoranımız, kısa sürede şehrin en popüler tavuk restoranlarından biri haline gelmiştir. HENDL GRILL in başarısının sırrı, taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan lezzetli tavuklarıdır. Restoranımızda, tavuklar her gün taze olarak getirilir ve özel bir sosla marine edilir. Ardından, özenle kızartılarak servis edilir. HENDL GRILL de tavuk çeşitleri oldukça zengindir. Klasik kızarmış tavuğun yanı sıra, tavuk kanat, tavuk döner, tavuk burger gibi seçenekler de mevcuttur. Ayrıca, tavukları farklı soslarla denemek isteyenler için çeşitli sos seçenekleri de sunulmaktadır. HENDL GRILL, sadece lezzetli tavuklarıyla değil, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Restoranımızda, her bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkündür. HENDL GRILL, Antalya da yaşıyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir restorandır. Lezzetli tavukları ve uygun fiyatlarıyla sizi kendine hayran bırakacak. HENDL GRILL de Ne Bulabilirsiniz? • Taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan lezzetli tavuklar • Klasik kızarmış tavuk, tavuk kanat, tavuk döner, tavuk burger gibi seçenekler • Çeşitli sos seçenekleri • Uygun fiyatlar HENDL GRILL e Nasıl Ulaşabilirsiniz? HENDL GRILL, Restorana toplu taşıma araçlarıyla veya özel aracınızla ulaşabilirsiniz. HENDL GRILL İletişim Bilgileri Telefon: +90543 305 02 00 Adres: Güzeloluk Mahallesi 1830 sokak No: 200B Antalya/Muratpaşa

Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk, MURATPAŞA içinde bulunan Tavuk Kanat Restoranı dir. ANTALYA MURATPAŞA şehrinde Tavuk Kanat Restoranı arayanlar için Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk iletişim bilgisi ve mesai saatleri gibi tüm güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı telefon numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları ve web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

MURATPAŞA en yakın Tavuk Kanat Restoranı için Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk ile MURATPAŞA şehrinde Tavuk Kanat Restoranı bulabilirsiniz. ANTALYA MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı nerede? ANTALYA MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı nasıl giderim? ANTALYA MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı yol tarifi ve MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı iletişim bilgisi gibi tüm aradığınız bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı arayanlar için Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk mesai saatine sitemizden ulaşarak mesai saati içinde Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk ya ulaşabileceğiniz MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı telefon numarası ve MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı gitmek için de en yakın yol tarifini sitemizden bulabilirsiniz. Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk hakkında tüm bilgilere en doğru ve güncel bir şekilde ulaşabilmeniz için ücretsiz olarak firma rehberi hizmeti sunmaktayız. MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı için Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk ve benzer diğer Tavuk Kanat Restoranı için en popüler sonuçları sunuyoruz. ANTALYA için en güncel firma rehberi olan sitemizde MURATPAŞA için en iyi firma sonuçlarına ulaşabilirsiniz. MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı için iletişim bilgisi, telefon numarası, Tavuk Kanat Restoranı hakkında ki tüm bilgilere ve çok daha da fazlasına ulaşmanız için ANTALYA MURATPAŞA şehrinde ki tüm Tavuk Kanat Restoranı yerlerini tarıyor size en yakın MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı sunuyoruz. Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk adresi, Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk telefon numarası, Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk web sitesi, Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk mesai saatleri ve Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk hakkında ki yazı ve fotoğraflar gibi ve varsa da Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk sosyal medya adreslerine ve çok daha da fazlasına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

ANTALYA MURATPAŞA şehrinde Tavuk Kanat Restoranı arayanlar için Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk telefon numarası , MURATPAŞA Tavuk Kanat Restoranı için Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk adresi GÜZELOLUK MAH 1830 SOKAK FLORYA SIT 200B ANTALYA dir.


Benzer Firmalar

MURATPAŞA / ANTALYA HENDL GRİLL K
Firma Detayı
Tavuk Kanat Restoranı

HENDL GRİLL K

GÜZELOLUK MAHALLESİ YALI CADDESI 1830 SOKAK FLORYA SIT 200 C ANTALYA /MURATPASA

MURATPAŞA / ANTALYA Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk
Firma Detayı
Tavuk Kanat Restoranı

Hendıl Grıll Kızarmış Tavuk

GÜZELOLUK MAH 1830 SOKAK FLORYA SIT 200B ANTALYA