Firma Adı : MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK
Adres : Mavikent, Mustafa Çetinkaya Cd. no 6 b, 07350 Kumluca/Antalya
Mahalle : Mavikent
İlçe : Kumluca
İl : Antalya
Kategori : Restoran
Web : https://konyalilarmavikent.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK firması, Antalya / Kumluca ilçesinde ki Mavikent mahallesindedir. Antalya 'da Restoran arayanlar için MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK adresi: Mavikent, Mustafa Çetinkaya Cd. no 6 b, 07350 Kumluca/Antalya

Etli ekmek pide Tava Kebap salonu

MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK, Kumluca içinde bulunan Restoran dir. Antalya Kumluca şehrinde Restoran arayanlar için MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK iletişim bilgisi ve mesai saatleri gibi tüm güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kumluca Restoran telefon numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları ve web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kumluca en yakın Restoran için MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK ile Kumluca şehrinde Restoran bulabilirsiniz. Antalya Kumluca Restoran nerede? Antalya Kumluca Restoran nasıl giderim? Antalya Kumluca Restoran yol tarifi ve Kumluca Restoran iletişim bilgisi gibi tüm aradığınız bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kumluca Restoran arayanlar için MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK mesai saatine sitemizden ulaşarak mesai saati içinde MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK ya ulaşabileceğiniz Kumluca Restoran telefon numarası ve Kumluca Restoran gitmek için de en yakın yol tarifini sitemizden bulabilirsiniz. MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK hakkında tüm bilgilere en doğru ve güncel bir şekilde ulaşabilmeniz için ücretsiz olarak firma rehberi hizmeti sunmaktayız. Kumluca Restoran için MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK ve benzer diğer Restoran için en popüler sonuçları sunuyoruz. Antalya için en güncel firma rehberi olan sitemizde Kumluca için en iyi firma sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Kumluca Restoran için iletişim bilgisi, telefon numarası, Restoran hakkında ki tüm bilgilere ve çok daha da fazlasına ulaşmanız için Antalya Kumluca şehrinde ki tüm Restoran yerlerini tarıyor size en yakın Kumluca Restoran sunuyoruz. MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK adresi, MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK telefon numarası, MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK web sitesi, MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK mesai saatleri ve MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK hakkında ki yazı ve fotoğraflar gibi ve varsa da MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK sosyal medya adreslerine ve çok daha da fazlasına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Antalya Kumluca şehrinde Restoran arayanlar için MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK telefon numarası , Kumluca Restoran için MAVİKENT KONYALILAR ETLİ EKMEK adresi Mavikent, Mustafa Çetinkaya Cd. no 6 b, 07350 Kumluca/Antalya dir.


Benzer Firmalar

Kumluca / Antalya Cafe Yolda
Firma Detayı
Restoran

Cafe Yolda

ADRASAN MAH.GÖKÇEALAN MEVKİİ ESKİ ADRASAN OLİMPOS YOLU KENARI, 07350 Kumluca/Antalya

Kumluca / Antalya kumluca finike bp istasyonu altunay resturant
Firma Detayı
Restoran

kumluca finike bp istasyonu altunay resturant

finike bp istasyonu altunay resturant, Kumluca/Antalya

Kumluca / Antalya Çorbacım
Firma Detayı
Restoran

Çorbacım

Meydan, Denizyolu caddesi No:37, 07350 Kumluca/Antalya

Kumluca / Antalya Sultan Balık Evi
Firma Detayı
Restoran

Sultan Balık Evi

Meydan, Narenciye Sk, Zeki Çiftçi Apt No:29, 07350 Kumluca/Antalya

Kumluca / Antalya Doy Doy Piknik
Firma Detayı
Restoran

Doy Doy Piknik

Meydan, Gürkanlar Sk. No:6, 07350 Kumluca/Antalya

Kumluca / Antalya Ünal Kebap Salonu
Firma Detayı
Restoran

Ünal Kebap Salonu

Bağlık, Yeni Cami Sk. No:2, 07350 Kumluca/Antalya

Kumluca / Antalya Nehir Gözleme ve Fastfood
Firma Detayı
Restoran

Nehir Gözleme ve Fastfood

Yazır, 07350 Kumluca/Antalya

Kumluca / Antalya Kaptan Otel Restoran
Firma Detayı
Restoran

Kaptan Otel Restoran

Adrasan, 07350 Kumluca/Antalya

Kumluca / Antalya Dalgıçlar Gülbeyaz Restaurant
Firma Detayı
Restoran

Dalgıçlar Gülbeyaz Restaurant

Kasap Çayırı Mah. Sarı Kavak Mevki Antalya Yolu, 07350 Kumluca/Antalya