ANTALYA YOL TARİFİ, ücretsiz firma rehberidir. Dünya genelinde ki işletmeleri sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Ücretsiz firma ekleme menüsünden siz de firmanızı ücretsiz olarak ekleyerek arama motorlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Sitemize ekleyeceğiniz iletişim bilgilerinizi ve sitemiz de ki kayıtlı firma bilgilerini şehir ve kategori ismi ile arayan tüm kullanıcılara en alakalı sonuçlar sunarak bulmalarını sağlıyoruz.

Güçlü alt yapımız ve tecrübeli ekibimiz sayesinde firmaların popüler olmasını ve günlük ciddi miktarda ziyaretçilerin sayfaları ziyaret etmelerini sağlıyoruz. ANTALYA YOL TARİFİ hiçbir şekilde firma kayıtlarını 3. kişilere paylaşmaz ve satmaz! Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği bizim için önemlidir.

Sitemizde yer alan firma bilgilerinizin "Düzenleme Talebi Oluştur" menüsünden düzenlenmesini veya kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

ANTALYA YOL TARİFİ, tamamen ücretsiz olup kesinlikle hiçbir şekilde ücret talep edilmez.

Sitemizde ki kayıtlı olan firma bilgilerinden ve firmaların sunduğu ürün ve hizmetlerden tamamen ilgili firma sorumlu olup ANTALYA YOL TARİFİ kesinlikle hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitemizde yer alan firma ve iletişim bilgilerinizi talebiniz doğrultusunda 3 gün içinde silinmesi veya düzenlenmesi konusunda talebinizi gerçekleştirmek durumundayız. 3 gün geçmesine rağmen talebiniz gerçekleştirilmemişse iletişim formundan aciliyetinizi bize bildirebilirsiniz.

ANTALYA YOL TARİFİ adına birisi sizden ücret talep eder yada bizim adımıza size bir şeyler söylerlerse hiçbir sorumluluk kabul etmiyor ve sizin de itibar etmemenizi öneriyoruz.